sponsorescalderaeykarpidishostnous tsakiridis
Β τοπικό 2017/2018
Print
1η Αγωνιστική 10-09-2017 17:00 Εθνικός Κατερίνης 4 : 0 Ατρόμητος Κατερίνης
  10-09-2017 17:00 Εθνικός Ν. Τραπεζούντας 0 : 2 Ταύρος Ελάφου
  10-09-2017 17:00 Απόλλων Ράχης 2 : 5 Αναγέννηση Κολινδρού
  10-09-2017 17:00 Πρόδος Π. Κεραμιδίου 3 : 4 Απόλλων Λιτοχώρου
  10-09-2017 17:00 Διγενής Αλωνίων 1 : 6 Πιερικός Ρυακίων
  10-09-2017 17:00 Μακεδόνες Πιερίων 1 : 3 Αναγέννηση Σβορώνου
  10-09-2017 17:00 Α.Μ.Σ. 25η Μαρτίου 1 : 4 Νέος Παμβριακός
  10-09-2017 17:00 Δόξα 10 Μοσχοχωρίου 3 : 1 Πίνδος Α. Αγιάννη

2η Αγωνιστική 17-09-2017 17:00 Αναγέννηση Σβορώνου 1 : 0 Δόξα 10 Μοσχοχωρίου
  17-09-2017 17:00 Μακεδόνες Πιερίων 4 : 2 Διγενής Αλωνίων
  17-09-2017 17:00 Πιερικός Ρυακίων 0 : 1 Εθνικός Ν. Τραπεζούντας
  17-09-2017 17:00 Ατρόμητος Κατερίνης 3 : 3 Απόλλων Ράχης
  17-09-2017 17:00 Απόλλων Λιτοχώρου 1 : 2 Αναγέννηση Κολινδρού
  17-09-2017 17:00 Νέος Παμβριακός 1 : 0 Εθνικός Κατερίνης
  17-09-2017 17:00 Ταύρος Ελάφου 3 : 0 Α.Μ.Σ. 25η Μαρτίου
  17-09-2017 17:00 Πίνδος Α. Αγιάννη 3 : 3 Πρόδος Π. Κεραμιδίου

3η Αγωνιστική 24-09-2017 16:30 Πρόδος Π. Κεραμιδίου 0 : 0 Αναγέννηση Σβορώνου
  24-09-2017 16:30 Α.Μ.Σ. 25η Μαρτίου 0 : 3 Πιερικός Ρυακίων
  24-09-2017 16:30 Απόλλων Λιτοχώρου 0 : 1 Ατρόμητος Κατερίνης
  24-09-2017 16:30 Δόξα 10 Μοσχοχωρίου 1 : 1 Μακεδόνες Πιερίων
  24-09-2017 16:30 Απόλλων Ράχης 2 : 2 Νέος Παμβριακός
  24-09-2017 16:30 Διγενής Αλωνίων 2 : 7 Εθνικός Ν. Τραπεζούντας
  24-09-2017 16:30 Εθνικός Κατερίνης 6 : 0 Ταύρος Ελάφου
  24-09-2017 16:30 Αναγέννηση Κολινδρού 2 : 0 Πίνδος Α. Αγιάννη

4η Αγωνιστική 01-10-2017 16:30 Αναγέννηση Σβορώνου 0 : 2 Αναγέννηση Κολινδρού
  01-10-2017 16:30 Δόξα 10 Μοσχοχωρίου 6 : 1 Διγενής Αλωνίων
  01-10-2017 16:30 Πιερικός Ρυακίων 2 : 1 Εθνικός Κατερίνης
  01-10-2017 16:30 Μακεδόνες Πιερίων 0 : 1 Πρόδος Π. Κεραμιδίου
  01-10-2017 16:30 Νέος Παμβριακός 2 : 1 Απόλλων Λιτοχώρου
  01-10-2017 16:30 Εθνικός Ν. Τραπεζούντας 3 : 0 Α.Μ.Σ. 25η Μαρτίου
  01-10-2017 16:30 Πίνδος Α. Αγιάννη 1 : 3 Ατρόμητος Κατερίνης
  01-10-2017 16:30 Ταύρος Ελάφου 1 : 3 Απόλλων Ράχης

5η Αγωνιστική 08-10-2017 16:00 Πίνδος Α. Αγιάννη 4 : 6 Νέος Παμβριακός
  08-10-2017 16:00 Αναγέννηση Κολινδρού 5 : 1 Μακεδόνες Πιερίων
  08-10-2017 16:00 Διγενής Αλωνίων 3 : 0 Α.Μ.Σ. 25η Μαρτίου
  08-10-2017 16:00 Απόλλων Ράχης 5 : 4 Πιερικός Ρυακίων
  08-10-2017 16:00 Πρόδος Π. Κεραμιδίου 1 : 2 Δόξα 10 Μοσχοχωρίου
  08-10-2017 16:00 Ατρόμητος Κατερίνης 2 : 1 Αναγέννηση Σβορώνου
  08-10-2017 16:00 Απόλλων Λιτοχώρου 10 : 1 Ταύρος Ελάφου
  08-10-2017 16:00 Εθνικός Κατερίνης 0 : 0 Εθνικός Ν. Τραπεζούντας

6η Αγωνιστική 15-10-2017 16:00 Αναγέννηση Σβορώνου 0 : 1 Νέος Παμβριακός
  15-10-2017 16:00 Δόξα 10 Μοσχοχωρίου 0 : 1 Αναγέννηση Κολινδρού
  15-10-2017 16:00 Πιερικός Ρυακίων 3 : 2 Απόλλων Λιτοχώρου
  15-10-2017 16:00 Πρόδος Π. Κεραμιδίου 6 : 2 Διγενής Αλωνίων
  15-10-2017 16:00 Μακεδόνες Πιερίων 1 : 0 Ατρόμητος Κατερίνης
  15-10-2017 16:00 Ταύρος Ελάφου 1 : 5 Πίνδος Α. Αγιάννη
  15-10-2017 16:00 Εθνικός Ν. Τραπεζούντας 1 : 2 Απόλλων Ράχης
  15-10-2017 16:00 Α.Μ.Σ. 25η Μαρτίου 0 : 3 Εθνικός Κατερίνης

7η Αγωνιστική 22-10-2017 16:00 Απόλλων Λιτοχώρου 1 : 0 Εθνικός Ν. Τραπεζούντας
  22-10-2017 16:00 Απόλλων Ράχης 3 : 0 Α.Μ.Σ. 25η Μαρτίου
  22-10-2017 16:00 Αναγέννηση Κολινδρού 2 : 0 Πρόδος Π. Κεραμιδίου
  22-10-2017 16:00 Αναγέννηση Σβορώνου 2 : 0 Ταύρος Ελάφου
  22-10-2017 16:00 Διγενής Αλωνίων 1 : 7 Εθνικός Κατερίνης
  22-10-2017 16:00 Ατρόμητος Κατερίνης 1 : 4 Δόξα 10 Μοσχοχωρίου
  22-10-2017 16:00 Πίνδος Α. Αγιάννη 2 : 1 Πιερικός Ρυακίων
  22-10-2017 16:00 Νέος Παμβριακός 1 : 0 Μακεδόνες Πιερίων

8η Αγωνιστική 29-10-2017 15:00 Μακεδόνες Πιερίων 0 : 1 Ταύρος Ελάφου
  29-10-2017 15:00 Αναγέννηση Κολινδρού 3 : 0 Διγενής Αλωνίων
  29-10-2017 15:00 Δόξα 10 Μοσχοχωρίου 3 : 3 Νέος Παμβριακός
  29-10-2017 15:00 Εθνικός Ν. Τραπεζούντας 4 : 0 Πίνδος Α. Αγιάννη
  29-10-2017 15:00 Α.Μ.Σ. 25η Μαρτίου 0 : 3 Απόλλων Λιτοχώρου
  29-10-2017 15:00 Πρόδος Π. Κεραμιδίου 5 : 1 Ατρόμητος Κατερίνης
  29-10-2017 15:00 Πιερικός Ρυακίων 4 : 0 Αναγέννηση Σβορώνου
  29-10-2017 15:00 Εθνικός Κατερίνης 3 : 1 Απόλλων Ράχης

9η Αγωνιστική 05-11-2017 15:00 Πιερικός Ρυακίων 0 : 0 Μακεδόνες Πιερίων
  05-11-2017 15:00 Ατρόμητος Κατερίνης 2 : 4 Αναγέννηση Κολινδρού
  05-11-2017 15:00 Αναγέννηση Σβορώνου 0 : 0 Εθνικός Ν. Τραπεζούντας
  05-11-2017 15:00 Πίνδος Α. Αγιάννη 3 : 0 Α.Μ.Σ. 25η Μαρτίου
  05-11-2017 15:00 Νέος Παμβριακός 1 : 1 Πρόδος Π. Κεραμιδίου
  05-11-2017 15:00 Διγενής Αλωνίων 0 : 3 Απόλλων Ράχης
  05-11-2017 15:00 Απόλλων Λιτοχώρου 0 : 2 Εθνικός Κατερίνης
  05-11-2017 15:00 Ταύρος Ελάφου 2 : 3 Δόξα 10 Μοσχοχωρίου

10η Αγωνιστική 12-11-2017 15:00 Απόλλων Ράχης 2 : 1 Απόλλων Λιτοχώρου
  12-11-2017 15:00 Α.Μ.Σ. 25η Μαρτίου 0 : 3 Αναγέννηση Σβορώνου
  12-11-2017 15:00 Αναγέννηση Κολινδρού 3 : 0 Νέος Παμβριακός
  12-11-2017 15:00 Δόξα 10 Μοσχοχωρίου 1 : 0 Πιερικός Ρυακίων
  12-11-2017 15:00 Εθνικός Ν. Τραπεζούντας 0 : 1 Μακεδόνες Πιερίων
  12-11-2017 15:00 Εθνικός Κατερίνης 4 : 0 Πίνδος Α. Αγιάννη
  12-11-2017 15:00 Ατρόμητος Κατερίνης 3 : 0 Διγενής Αλωνίων
  12-11-2017 15:00 Πρόδος Π. Κεραμιδίου 3 : 0 Ταύρος Ελάφου

11η Αγωνιστική 19-11-2017 15:00 Αναγέννηση Σβορώνου 1 : 2 Εθνικός Κατερίνης
  19-11-2017 15:00 Εθνικός Ν. Τραπεζούντας 3 : 0 Δόξα 10 Μοσχοχωρίου
  19-11-2017 15:00 Ταύρος Ελάφου 3 : 2 Αναγέννηση Κολινδρού
  19-11-2017 15:00 Νέος Παμβριακός 1 : 1 Ατρόμητος Κατερίνης
  19-11-2017 15:00 Μακεδόνες Πιερίων 3 : 0 Α.Μ.Σ. 25η Μαρτίου
  19-11-2017 15:00 Πίνδος Α. Αγιάννη 2 : 0 Απόλλων Ράχης
  19-11-2017 15:00 Πιερικός Ρυακίων 2 : 2 Πρόδος Π. Κεραμιδίου
  19-11-2017 15:00 Διγενής Αλωνίων 0 : 3 Απόλλων Λιτοχώρου

12η Αγωνιστική 26-11-2017 15:00 Απόλλων Λιτοχώρου 2 : 0 Πίνδος Α. Αγιάννη
  26-11-2017 15:00 Πρόδος Π. Κεραμιδίου 0 : 0 Εθνικός Ν. Τραπεζούντας
  26-11-2017 15:00 Απόλλων Ράχης 1 : 2 Αναγέννηση Σβορώνου
  26-11-2017 15:00 Εθνικός Κατερίνης 3 : 0 Μακεδόνες Πιερίων
  26-11-2017 15:00 Αναγέννηση Κολινδρού 5 : 2 Πιερικός Ρυακίων
  26-11-2017 15:00 Ατρόμητος Κατερίνης 1 : 1 Ταύρος Ελάφου
  26-11-2017 15:00 Α.Μ.Σ. 25η Μαρτίου 0 : 3 Δόξα 10 Μοσχοχωρίου
  26-11-2017 15:00 Νέος Παμβριακός 3 : 0 Διγενής Αλωνίων

14η Αγωνιστική 10-12-2017 15:00 Αναγέννηση Κολινδρού 3 : 0 Α.Μ.Σ. 25η Μαρτίου
  10-12-2017 15:00 Απόλλων Λιτοχώρου 2 : 1 Μακεδόνες Πιερίων
  10-12-2017 15:00 Εθνικός Κατερίνης 2 : 1 Πρόδος Π. Κεραμιδίου
  10-12-2017 15:00 Πίνδος Α. Αγιάννη 1 : 1 Αναγέννηση Σβορώνου
  10-12-2017 15:00 Απόλλων Ράχης 1 : 2 Δόξα 10 Μοσχοχωρίου
  10-12-2017 15:00 Νέος Παμβριακός 2 : 5 Πιερικός Ρυακίων
  10-12-2017 15:00 Ταύρος Ελάφου 3 : 0 Διγενής Αλωνίων
  10-12-2017 15:00 Ατρόμητος Κατερίνης 0 : 1 Εθνικός Ν. Τραπεζούντας

13η Αγωνιστική 13-12-2017 15:00 Δόξα 10 Μοσχοχωρίου - : - Εθνικός Κατερίνης
  13-12-2017 15:00 Διγενής Αλωνίων - : - Πίνδος Α. Αγιάννη
  13-12-2017 15:00 Μακεδόνες Πιερίων - : - Απόλλων Ράχης
  13-12-2017 15:00 Εθνικός Ν. Τραπεζούντας - : - Αναγέννηση Κολινδρού
  13-12-2017 15:00 Πιερικός Ρυακίων - : - Ατρόμητος Κατερίνης
  13-12-2017 15:00 Αναγέννηση Σβορώνου - : - Απόλλων Λιτοχώρου
  13-12-2017 15:00 Α.Μ.Σ. 25η Μαρτίου - : - Πρόδος Π. Κεραμιδίου
  13-12-2017 15:00 Ταύρος Ελάφου - : - Νέος Παμβριακός

15η Αγωνιστική 17-12-2017 15:00 Εθνικός Ν. Τραπεζούντας - : - Νέος Παμβριακός
  17-12-2017 15:00 Μακεδόνες Πιερίων - : - Πίνδος Α. Αγιάννη
  17-12-2017 15:00 Εθνικός Κατερίνης - : - Αναγέννηση Κολινδρού
  17-12-2017 15:00 Πιερικός Ρυακίων - : - Ταύρος Ελάφου
  17-12-2017 15:00 Πρόδος Π. Κεραμιδίου - : - Απόλλων Ράχης
  17-12-2017 15:00 Διγενής Αλωνίων - : - Αναγέννηση Σβορώνου
  17-12-2017 15:00 Δόξα 10 Μοσχοχωρίου - : - Απόλλων Λιτοχώρου
  17-12-2017 15:00 Α.Μ.Σ. 25η Μαρτίου - : - Ατρόμητος Κατερίνης

16η Αγωνιστική 06-01-2018 15:00 Ταύρος Ελάφου - : - Εθνικός Ν. Τραπεζούντας
  06-01-2018 15:00 Ατρόμητος Κατερίνης - : - Εθνικός Κατερίνης
  06-01-2018 15:00 Απόλλων Λιτοχώρου - : - Πρόδος Π. Κεραμιδίου
  06-01-2018 15:00 Πιερικός Ρυακίων - : - Διγενής Αλωνίων
  06-01-2018 15:00 Νέος Παμβριακός - : - Α.Μ.Σ. 25η Μαρτίου
  06-01-2018 15:00 Αναγέννηση Κολινδρού - : - Απόλλων Ράχης
  06-01-2018 15:00 Πίνδος Α. Αγιάννη - : - Δόξα 10 Μοσχοχωρίου
  06-01-2018 15:00 Αναγέννηση Σβορώνου - : - Μακεδόνες Πιερίων

17η Αγωνιστική 13-01-2018 15:00 Πρόδος Π. Κεραμιδίου - : - Πίνδος Α. Αγιάννη
  13-01-2018 15:00 Δόξα 10 Μοσχοχωρίου - : - Αναγέννηση Σβορώνου
  13-01-2018 15:00 Απόλλων Ράχης - : - Ατρόμητος Κατερίνης
  13-01-2018 15:00 Διγενής Αλωνίων - : - Μακεδόνες Πιερίων
  13-01-2018 15:00 Αναγέννηση Κολινδρού - : - Απόλλων Λιτοχώρου
  13-01-2018 15:00 Εθνικός Ν. Τραπεζούντας - : - Πιερικός Ρυακίων
  13-01-2018 15:00 Εθνικός Κατερίνης - : - Νέος Παμβριακός
  13-01-2018 15:00 Α.Μ.Σ. 25η Μαρτίου - : - Ταύρος Ελάφου

18η Αγωνιστική 20-01-2018 15:00 Αναγέννηση Σβορώνου - : - Πρόδος Π. Κεραμιδίου
  20-01-2018 15:00 Πιερικός Ρυακίων - : - Α.Μ.Σ. 25η Μαρτίου
  20-01-2018 15:00 Ατρόμητος Κατερίνης - : - Απόλλων Λιτοχώρου
  20-01-2018 15:00 Μακεδόνες Πιερίων - : - Δόξα 10 Μοσχοχωρίου
  20-01-2018 15:00 Νέος Παμβριακός - : - Απόλλων Ράχης
  20-01-2018 15:00 Εθνικός Ν. Τραπεζούντας - : - Διγενής Αλωνίων
  20-01-2018 15:00 Ταύρος Ελάφου - : - Εθνικός Κατερίνης
  20-01-2018 15:00 Πίνδος Α. Αγιάννη - : - Αναγέννηση Κολινδρού

19η Αγωνιστική 27-01-2018 15:00 Διγενής Αλωνίων - : - Δόξα 10 Μοσχοχωρίου
  27-01-2018 15:00 Αναγέννηση Κολινδρού - : - Αναγέννηση Σβορώνου
  27-01-2018 15:00 Πρόδος Π. Κεραμιδίου - : - Μακεδόνες Πιερίων
  27-01-2018 15:00 Εθνικός Κατερίνης - : - Πιερικός Ρυακίων
  27-01-2018 15:00 Α.Μ.Σ. 25η Μαρτίου - : - Εθνικός Ν. Τραπεζούντας
  27-01-2018 15:00 Απόλλων Λιτοχώρου - : - Νέος Παμβριακός
  27-01-2018 15:00 Απόλλων Ράχης - : - Ταύρος Ελάφου
  27-01-2018 15:00 Ατρόμητος Κατερίνης - : - Πίνδος Α. Αγιάννη

20η Αγωνιστική 03-02-2018 15:00 Νέος Παμβριακός - : - Πίνδος Α. Αγιάννη
  03-02-2018 15:00 Μακεδόνες Πιερίων - : - Αναγέννηση Κολινδρού
  03-02-2018 15:00 Α.Μ.Σ. 25η Μαρτίου - : - Διγενής Αλωνίων
  03-02-2018 15:00 Πιερικός Ρυακίων - : - Απόλλων Ράχης
  03-02-2018 15:00 Δόξα 10 Μοσχοχωρίου - : - Πρόδος Π. Κεραμιδίου
  03-02-2018 15:00 Αναγέννηση Σβορώνου - : - Ατρόμητος Κατερίνης
  03-02-2018 15:00 Εθνικός Ν. Τραπεζούντας - : - Εθνικός Κατερίνης
  03-02-2018 15:00 Ταύρος Ελάφου - : - Απόλλων Λιτοχώρου

21η Αγωνιστική 10-02-2018 15:00 Νέος Παμβριακός - : - Αναγέννηση Σβορώνου
  10-02-2018 15:00 Ατρόμητος Κατερίνης - : - Μακεδόνες Πιερίων
  10-02-2018 15:00 Πίνδος Α. Αγιάννη - : - Ταύρος Ελάφου
  10-02-2018 15:00 Απόλλων Λιτοχώρου - : - Πιερικός Ρυακίων
  10-02-2018 15:00 Απόλλων Ράχης - : - Εθνικός Ν. Τραπεζούντας
  10-02-2018 15:00 Εθνικός Κατερίνης - : - Α.Μ.Σ. 25η Μαρτίου
  10-02-2018 15:00 Αναγέννηση Κολινδρού - : - Δόξα 10 Μοσχοχωρίου
  10-02-2018 15:00 Διγενής Αλωνίων - : - Πρόδος Π. Κεραμιδίου

22η Αγωνιστική 24-02-2018 15:00 Πιερικός Ρυακίων - : - Πίνδος Α. Αγιάννη
  24-02-2018 15:00 Πρόδος Π. Κεραμιδίου - : - Αναγέννηση Κολινδρού
  24-02-2018 15:00 Δόξα 10 Μοσχοχωρίου - : - Ατρόμητος Κατερίνης
  24-02-2018 15:00 Μακεδόνες Πιερίων - : - Νέος Παμβριακός
  24-02-2018 15:00 Εθνικός Ν. Τραπεζούντας - : - Απόλλων Λιτοχώρου
  24-02-2018 15:00 Α.Μ.Σ. 25η Μαρτίου - : - Απόλλων Ράχης
  24-02-2018 15:00 Ταύρος Ελάφου - : - Αναγέννηση Σβορώνου
  24-02-2018 15:00 Εθνικός Κατερίνης - : - Διγενής Αλωνίων

23η Αγωνιστική 03-03-2018 15:30 Ταύρος Ελάφου - : - Μακεδόνες Πιερίων
  03-03-2018 15:30 Διγενής Αλωνίων - : - Αναγέννηση Κολινδρού
  03-03-2018 15:30 Νέος Παμβριακός - : - Δόξα 10 Μοσχοχωρίου
  03-03-2018 15:30 Πίνδος Α. Αγιάννη - : - Εθνικός Ν. Τραπεζούντας
  03-03-2018 15:30 Απόλλων Ράχης - : - Α.Μ.Σ. 25η Μαρτίου
  03-03-2018 15:30 Ατρόμητος Κατερίνης - : - Πρόδος Π. Κεραμιδίου
  03-03-2018 15:30 Αναγέννηση Σβορώνου - : - Πιερικός Ρυακίων
  03-03-2018 15:30 Απόλλων Ράχης - : - Εθνικός Κατερίνης

24η Αγωνιστική 10-03-2018 15:30 Μακεδόνες Πιερίων - : - Πιερικός Ρυακίων
  10-03-2018 15:30 Αναγέννηση Κολινδρού - : - Ατρόμητος Κατερίνης
  10-03-2018 15:30 Εθνικός Ν. Τραπεζούντας - : - Αναγέννηση Σβορώνου
  10-03-2018 15:30 Α.Μ.Σ. 25η Μαρτίου - : - Πίνδος Α. Αγιάννη
  10-03-2018 15:30 Απόλλων Ράχης - : - Διγενής Αλωνίων
  10-03-2018 15:30 Πρόδος Π. Κεραμιδίου - : - Νέος Παμβριακός
  10-03-2018 15:30 Δόξα 10 Μοσχοχωρίου - : - Ταύρος Ελάφου
  10-03-2018 15:30 Εθνικός Κατερίνης - : - Απόλλων Λιτοχώρου

25η Αγωνιστική 17-03-2018 16:00 Απόλλων Λιτοχώρου - : - Απόλλων Ράχης
  17-03-2018 16:00 Αναγέννηση Σβορώνου - : - Α.Μ.Σ. 25η Μαρτίου
  17-03-2018 16:00 Νέος Παμβριακός - : - Αναγέννηση Κολινδρού
  17-03-2018 16:00 Πιερικός Ρυακίων - : - Δόξα 10 Μοσχοχωρίου
  17-03-2018 16:00 Μακεδόνες Πιερίων - : - Εθνικός Ν. Τραπεζούντας
  17-03-2018 16:00 Πίνδος Α. Αγιάννη - : - Εθνικός Κατερίνης
  17-03-2018 16:00 Διγενής Αλωνίων - : - Ατρόμητος Κατερίνης
  17-03-2018 16:00 Ταύρος Ελάφου - : - Πρόδος Π. Κεραμιδίου

26η Αγωνιστική 24-03-2018 16:00 Εθνικός Κατερίνης - : - Αναγέννηση Σβορώνου
  24-03-2018 16:00 Δόξα 10 Μοσχοχωρίου - : - Εθνικός Ν. Τραπεζούντας
  24-03-2018 16:00 Αναγέννηση Κολινδρού - : - Ταύρος Ελάφου
  24-03-2018 16:00 Ατρόμητος Κατερίνης - : - Νέος Παμβριακός
  24-03-2018 16:00 Απόλλων Ράχης - : - Πίνδος Α. Αγιάννη
  24-03-2018 16:00 Α.Μ.Σ. 25η Μαρτίου - : - Μακεδόνες Πιερίων
  24-03-2018 16:00 Απόλλων Λιτοχώρου - : - Διγενής Αλωνίων
  24-03-2018 16:00 Πρόδος Π. Κεραμιδίου - : - Πιερικός Ρυακίων

27η Αγωνιστική 31-03-2018 17:00 Εθνικός Ν. Τραπεζούντας - : - Πρόδος Π. Κεραμιδίου
  31-03-2018 17:00 Πίνδος Α. Αγιάννη - : - Απόλλων Λιτοχώρου
  31-03-2018 17:00 Μακεδόνες Πιερίων - : - Εθνικός Κατερίνης
  31-03-2018 17:00 Αναγέννηση Σβορώνου - : - Απόλλων Ράχης
  31-03-2018 17:00 Πιερικός Ρυακίων - : - Αναγέννηση Κολινδρού
  31-03-2018 17:00 Ταύρος Ελάφου - : - Ατρόμητος Κατερίνης
  31-03-2018 17:00 Δόξα 10 Μοσχοχωρίου - : - Α.Μ.Σ. 25η Μαρτίου
  31-03-2018 17:00 Διγενής Αλωνίων - : - Νέος Παμβριακός

28η Αγωνιστική 14-04-2018 17:00 Ατρόμητος Κατερίνης - : - Πιερικός Ρυακίων
  14-04-2018 17:00 Απόλλων Λιτοχώρου - : - Αναγέννηση Σβορώνου
  14-04-2018 17:00 Πρόδος Π. Κεραμιδίου - : - Α.Μ.Σ. 25η Μαρτίου
  14-04-2018 17:00 Νέος Παμβριακός - : - Ταύρος Ελάφου
  14-04-2018 17:00 Εθνικός Κατερίνης - : - Δόξα 10 Μοσχοχωρίου
  14-04-2018 17:00 Πίνδος Α. Αγιάννη - : - Διγενής Αλωνίων
  14-04-2018 17:00 Αναγέννηση Κολινδρού - : - Εθνικός Ν. Τραπεζούντας
  14-04-2018 17:00 Απόλλων Ράχης - : - Μακεδόνες Πιερίων

29η Αγωνιστική 21-04-2018 17:00 Δόξα 10 Μοσχοχωρίου - : - Απόλλων Ράχης
  21-04-2018 17:00 Μακεδόνες Πιερίων - : - Απόλλων Λιτοχώρου
  21-04-2018 17:00 Διγενής Αλωνίων - : - Ταύρος Ελάφου
  21-04-2018 17:00 Αναγέννηση Σβορώνου - : - Πίνδος Α. Αγιάννη
  21-04-2018 17:00 Α.Μ.Σ. 25η Μαρτίου - : - Αναγέννηση Κολινδρού
  21-04-2018 17:00 Πιερικός Ρυακίων - : - Νέος Παμβριακός
  21-04-2018 17:00 Πρόδος Π. Κεραμιδίου - : - Εθνικός Κατερίνης
  21-04-2018 17:00 Εθνικός Ν. Τραπεζούντας - : - Ατρόμητος Κατερίνης

30η Αγωνιστική 28-04-2018 17:00 Νέος Παμβριακός - : - Εθνικός Ν. Τραπεζούντας
  28-04-2018 17:00 Πίνδος Α. Αγιάννη - : - Μακεδόνες Πιερίων
  28-04-2018 17:00 Αναγέννηση Κολινδρού - : - Εθνικός Κατερίνης
  28-04-2018 17:00 Ταύρος Ελάφου - : - Πιερικός Ρυακίων
  28-04-2018 17:00 Απόλλων Ράχης - : - Πρόδος Π. Κεραμιδίου
  28-04-2018 17:00 Αναγέννηση Σβορώνου - : - Διγενής Αλωνίων
  28-04-2018 17:00 Απόλλων Λιτοχώρου - : - Δόξα 10 Μοσχοχωρίου
  28-04-2018 17:00 Ατρόμητος Κατερίνης - : - Α.Μ.Σ. 25η Μαρτίου